BINE ATI VENIT

pe blog-ul oficial al FanClub-ului Mihai Popa.
Acest Blog a fost creat din dorinta de a fi in permanenta legatura cu membrii FanClub-ului Mihai Popa, din respect pentru fani si nu numai.

VA MULTUMIM ca ati accesat acest blog!

miercuri, 16 septembrie 2009

Mega lansare!!!

Pe data de 11 Octombrie 2009 va avea loc lansarea oficiala a blogului M.P. FanClub! Dar pana atunci puteti posta sugestii referitoare la modul de lansare a blogului... Practic va rog sa raspundeti la intrebarea:
"Cum v-ar placea sa fie lansat blogul oficial al FanClub-ului M.P.?"

3 comentarii:

  1. Domnule Mihai Popa, trebuie să vă felicit pentru acest început promiţător (să dau o altă impresie, da? nu puteam să-ţi spun Mikyşor). Cât mai mult succes pe viitor şi membri mulţi în fanclub. Pentru lansare n-o să-mi dau cu părerea... nici măcar n-o să fiu acasă... decât dacă o să faci ceva pe plan naţional. :) Toate cele bune, asta de la o nepoată, că din fanclub nu fac parte. Scuze.

    RăspundețiȘtergere
  2. Hmm...deoacamdata iti transmit felicitari pentru eleganta si stilul cu care ai debutat si abia astept sa vad ce urmeaza!Sunt convinsa ca o sa ai multi admiratori!

    RăspundețiȘtergere
  3. Desi fac parte din anti-fan clubul tau trebuie sa recunosc ca imi place felul cum ti-ai organizat blogul;este cu stil,ai gust si dai dovada de rafinament:crinul regal,foaia pe care sunt postate comentariile (parca ar fi un document oficial al familei regare) :-?.Te salut si toate cele bune. :-h

    RăspundețiȘtergere