Pe data de 11 Octombrie 2009 va avea loc lansarea oficiala a blogului M.P. FanClub! Dar pana atunci puteti posta sugestii referitoare la modul de lansare a blogului... Practic va rog sa raspundeti la intrebarea:
"Cum v-ar placea sa fie lansat blogul oficial al FanClub-ului M.P.?"
BINE ATI VENIT
pe blog-ul oficial al FanClub-ului Mihai Popa.
Acest Blog a fost creat din dorinta de a fi in permanenta legatura cu membrii FanClub-ului Mihai Popa, din respect pentru fani si nu numai.
VA MULTUMIM ca ati accesat acest blog!
pe blog-ul oficial al FanClub-ului Mihai Popa.
Acest Blog a fost creat din dorinta de a fi in permanenta legatura cu membrii FanClub-ului Mihai Popa, din respect pentru fani si nu numai.
VA MULTUMIM ca ati accesat acest blog!
miercuri, 16 septembrie 2009
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Domnule Mihai Popa, trebuie să vă felicit pentru acest început promiţător (să dau o altă impresie, da? nu puteam să-ţi spun Mikyşor). Cât mai mult succes pe viitor şi membri mulţi în fanclub. Pentru lansare n-o să-mi dau cu părerea... nici măcar n-o să fiu acasă... decât dacă o să faci ceva pe plan naţional. :) Toate cele bune, asta de la o nepoată, că din fanclub nu fac parte. Scuze.
RăspundețiȘtergereHmm...deoacamdata iti transmit felicitari pentru eleganta si stilul cu care ai debutat si abia astept sa vad ce urmeaza!Sunt convinsa ca o sa ai multi admiratori!
RăspundețiȘtergereDesi fac parte din anti-fan clubul tau trebuie sa recunosc ca imi place felul cum ti-ai organizat blogul;este cu stil,ai gust si dai dovada de rafinament:crinul regal,foaia pe care sunt postate comentariile (parca ar fi un document oficial al familei regare) :-?.Te salut si toate cele bune. :-h
RăspundețiȘtergere